Jump to content

vatra

Member
 • Content Count

  1,299
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  62

Everything posted by vatra

 1. Może gdyby pani miała normalne (górskie) buty a nie szpilki to by szybciej przeszła 😉 Piękne zdjęcia, zwłaszcza ten staw, super wygląda 👍 Cieszę się że efekt Vatra działa, przynajmniej w niektórych miejscach i porach☺️
 2. @wjesnamam nadzieję że znalazłaś obiecane zdjęcia 😊 Są w relacji @Fibi z naszej wspólnej wycieczki😉
 3. Wodospadzik niedaleko Zmarzłego Stawu
 4. Czas wrócić znowu 😉
 5. Wyobrażam sobie jaki świetny widok musiał być na niebo z tej ławeczki na Wysokim👌 Takie jesienne niebo z chmurami jest super😍
 6. Super wyprawa👍 Gratuluję i podziwiam świetną formę 💪 Chmury jak zwykle robią robotę na fotkach👌
 7. vatra

  Skojarzenia

  Watra na pozaszlaku😯😂 Tatromaniacy😊
 8. vatra

  Skojarzenia

  Kocyk (może być czerwony 😊)
 9. Piękne kolorki? Niestety, na Trzy Korony chyba tylko w tygodniu bo inaczej jest to co jest?
 10. Takie małe cudo z dzisiejszego spaceru ?
 11. Super te zdjęcia, bardzo zachęcające ?? Przed ostatnim wyjściem na Trzy Korony myślałam też o Homolach i Wysokiej ale podobno misiek pieniński przeniósł się w tamte okolice więc poczekam aż pójdzie spać i wtedy się wybiorę. Info o miśku mam z pierwszej ręki bo od bacy ze Sromowiec?
 12. Sorry, skupiłam się na super fotkach a nie na temacie ?? Byłam w tych samych okolicach w niedzielę i myślałam że może minęliśmy się gdzieś na szlaku? Masz ciekawe doświadczenie z tego Zawratu, czytałam z uwagą bo też mam w planie w końcu zmierzyć się z nim.
 13. @staroń kiedy dokładnie byłeś?
 14. @jaaga76 Ty jesteś prawdziwa Elsa z Krainy Lodu ??
 15. Ale pięknie napisałaś ?☺️ Tak było naprawdę, rozsądek nakazywał wracać bo wiatr się wzmagał ale trudno się było oderwać od tych widoków?
 16. To wszystko działo się w ciągu kilkunastu minut przejścia wzdłuż stawu. Zabawa się skończyła kiedy weszłam w tłum, który na szczęście gromadzi się tylko w jednym miejscu, tam gdzie kończy się dojście do stawu. Ciekawe, bo kilkanaście metrów dalej już są pustki a ludzie tłoczą się w tym jednym miejscu. Ale to dobrze ?☺️ Oczywiście im wyżej tym pustki coraz większe ?
 17. Już są ? Jesteś szybki jak halny? a mój internet tak jak ja mieszka w górach więc czasem ledwo człapie ?
 18. Kilka zdjęć z wczorajszego halnego spaceru nad Zmarzły Staw. Taniec fal na Czarnym Stawie Gąsienicowym to był niesamowity spektakl? szkoda że nie udało mi się dokładniej uchwycić tego na fotkach ale na żywo po prostu piękne?? Na zdjęciach są naturalne kolory.
 19. @barbie609 żeby był porządek na forum ? to fotki są w "Spotkaniach przy wodospadzie"☺️
 20. Świetne widoki? Też wczoraj byłam w Tatrach nad Zmarzłym Stawem. Oczywiście im wyżej tym gorzej wiało i trzeba było uważać. Przyznam jednak że ciekawie było obserwować jak przy takim wietrze zachowuje się przyroda. Goniące chmury nad Orlą Percią albo taniec fal na Czarnym Stawie Gąsienicowym, super?? Najważniejsze jednak jest żeby w takich warunkach zachować ostrożność dlatego gratuluję decyzji?
 21. Takie strome wyjście i zejście to chyba na Czertezik między Koronami a Sokolicą bo innego w Pieninach nie kojarzę.
 22. Trzy Korony - Sokolica Trasa: Sromowce Niżne - Wąwóz Szopczański - Trzy Korony - Góra Zamkowa - Zamek Pieniny - Czertezik - Sokolica - Szczawnica ... i do domu? Piękny słoneczny dzień, puste (jak zwykle?) szlaki i cudowne, prawie już jesienne Pieniny? Poniżej kilka fotek, również tych z pustymi szlakami bo być może trudno uwierzyć, że były puste? Podobno jeden dzień wcześniej w kolejce na Trzy Korony trzeba było odstać ileś tam godzin?
×
×
 • Create New...