Jump to content

Leaderboard

Popular Content

Showing content with the highest reputation on 04/08/2021 in all areas

 1. Cześć Wszystkim ? Jestem Jarek, lat 29. Pierwszy raz w góry na dłuższe wędrówki wyruszyłem parę lat(ok 7) temu. Pasją do trekkingu i chodzenia po Tatrach udało mi się zarazić również obecną dziewczynę i tak już parę wyjazdów za nami. Chodzimy wspólnie na szlaki, na których sam kiedyś zaczynałem aby dopasować się warunkami i naszymi możliwościami. Mam nadzieję, że czas pozwoli bywać częściej w Tatrach i mieć również chwilę na poszerzenie swojej wiedzy na temat gór ? Pozdrawiam ?
  3 points
 2. Rozumiem z tego, że nie atakują od razu gdy człowieka zobaczą? U nas jest sporo dzików, tez niszczą ludziom pola i ogrody. - powiedzial dzik patrząc na człowieka?
  2 points
 3. Rysia?? No, to miałeś szczęście, ponoć trudno zobaczyć. Ślady, samych dzikow nie spotkam i wolałabym nie spotkać. Ze zwierząt to w Bieszczadach spotkaliśmy jelenia, Podchodził coraz bliżej jakby w ogóle sie nie bał, jak ten co chodził koło Morskiego Oka. Odeszliśmy.
  2 points
 4. Ja właśnie z drugą połówką debiutowaliśmy na tym szlaku trzy dni temu. Fajna sprawa bo tłumy ludzi oczywiście doliną prosto a my spokojnie, praktycznie sami odbiliśmy w bok. Trochę zaskoczyło nas nachylenie i zalegający śnieg (brak raczków) ale mamy naukę na przyszłość. Dotarliśmy do wyżnej polany z charakterystycznymi szałasami. Następny raz może uderzymy jeszcze wyżej ?
  2 points
 5. Ja mijam codziennie... Dopóki są zajęte ryciem, to nie uciekają, no chyba, że głośno stąpasz. Ale złapać nie jest łatwo... Parę razy włamały mi się do ogrodu niszcząc płot, wtedy to dopiero jest problem...
  1 point
 6. A wiesz @wjesna że masz rację ?. On coś mówił po swojemu, ja po swojemu, żadne nie wiedziało o co chodzi drugiemu ale z uśmiechem kiwało głową......No jak stare dobre małżeństwo ?
  1 point
 7. Jakby komuś się nudziło i chciał zobaczyć cały szlak, to zapraszam ? (film w 360, wiec można kręcić i obracać kamerą w każdą stronę)
  1 point
×
×
 • Create New...